PONUKA NAŠICH SLUŽIEB

Ponúkame vám dodávku respektívne aj montáž chladiarenských, mraziarenských izotermických a veľkých posuvných dverý pre skladové objekty a haly,

 

Dvere su zhotovené z polyuretánových panelov hrúbky 40 až 100mm, kovania a tesnenia su od firmy FERMOD, zárubne su vyhotovené z eloxovaného hliníka.

 

Zárubňa je zhotovená pre montáž do panelu (tvar U) alebo ostenia (tvar L), je nárazuvzdorná. Mraziarenske dvere o hrúbke 100mm su dodávane s vyhrievanou zárubňou.

CHLADIARENSKE BOXY

ponúkame expresnú výrobu a montáž chladiarenských boxov, či už do nových prevádzok alebo ako vylepšenie jestvujúcej prevádzky, boxy sú samozrejme osadené kvalitnými dverami montáž zabezpečujú zamestnanci s dlhoročnou praxou v danom obore..

INTERIOR ARCHITECTURE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu adipiscingo elit. Quisque et sem sit ame metus elemen variusirs Mauris consectetur, ex a elementum ultricies erosto odio laci ipsume id finibus purus augue a felis.

CHLADIARENSKE DVERE

výroba a montáž až 200 dverí ročne, dvere sú dodávane v štandardizovaných rozmeroch alebo ich vieme prispôsobiť váśmu montážnemu otvoru, vhodné v prípade výmeny starých dverí

MRAZIARENSKE DVERE

dvere ktoré boli navrhnuté a spoľahlivo fungujú až do teploty -18 stupňov Celzia , osadené kvalitným talianskym panelom, vyhrievanou zárubňou a kvalitným francúzkym kovaním, možnosť dodávky polotovaru pre vyhrievany prah.

PRIPRAVUJEME

 

MANUÁL

ak sa rozhodnete pre svojpomocnú montáž jednoduchý prehladný manuál vás bude sprevádzať správnym osadením vašich dverí.

PREVÁDZKOVÉ DVERE

z panelu hrúbky 40mm s eloxovanou jednoliatou zárubňou pre rýchlu a kvalitnú montáž.

ŠTANDARDIZOVANÉ ROZMERY

katalóg dverí štandardizovaných rozmerov s odmeňovacím programom / množstevnou zľavou

ZAUJÍMATE SA O NAŠE PRODUKTY ?

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

KALTING, S.R.O.    IČO: 51334313     DIČ: 2120678296

KALTING@KALTING.SK   BAKOŠŠOVA 3G, 97401 BB

 

OTHER SERVICES